top of page

סיפורי הצלחה- מטופלים מספרים...

ענת, בת 60 מתל אביב

לפני שנה וחצי, הגעתי לקארין לפגישת יעוץ תזונתי לאור ערכי סוכר לא מאוזנים וכולסטרול גבוה בדם . משקלי היה אז 57.3 ק"ג, עם 28.3% שומן.

המטרה שלי היתה לאזן את המדדים בבדיקות הדם ולרדת באחוזי השומן.  

קארין בנתה ביחד איתי תפריט מאוזן ומגוון המתאים לאורח החיים שלי ומשלב את המאכלים שאני אוהבת בכמות נכונה ובצירופים נכונים. עד מהרה למדתי אילו פחמימות טובות יותר לשילוב בתפריט, אילו חלבונים הם איכותיים וכיצד ניתן להתמיד לאורך זמן בתפריט מאוזן ובריא.

ערכי הסוכר והכולסטרול התאזנו כעבור 3 חודשי טיפול ורמתם הגיעה לטווח התקין בבדיקות הדם.

כיום אני שוקלת 55 ק"ג ומצליחה לשמור על 23-24 אחוזי שומן כבר תקופה ארוכה.

נשאבתי למקצועיות ולידע הרב של קארין תוך כדי תהליך טיפולי נעים ותומך.

 

 

אור, בן 29, מתל אביב

אני צמחוני רוב חיי וטבעוני במשך שש השנים האחרונות.

לפני כמה שנים הגעתי למצב שבו הרגשתי עייף כל הזמן עקב מחסור ברכיבים תזונתיים.
זו הייתה בעיה בעיקר כי אני מתאמן כמה שעות כמעט כל יום (גלישה, MMA או אימוני כוח).
האפשרויות שהיו לי היו או לשנות את התזונה שלי ולוותר על עקרונות מוסריים או להוריד מכמות האימונים שאני עושה ולאבד את כל ההתקדמות המקצועית בשנים האחרונות.
קארין ישבה איתי ובנתה לי ביום אחד תפריט שהמטרה שלו הייתה להשלים את החסר בתזונה הטבעונית שלי ככה שהגוף שלי יקבל את מה שהוא צריך בשילוב נכון של צירופי מזון.
גם למדתי הרבה וגם קיבלתי תפריט שמספק את כל הצרכים שלי בשנים האחרונות- אני מתאמן יותר מתמיד ומרגיש מצויין.

בת 26, מתל אביב

עד לפני 8 שבועות התייחסתי רק לערך הקלורי של המוצרים שאכלתי (בכל זאת, אני בחורה... :) ) ולא התענייתי בכלל בשאר הערכים התזונתיים. 

הגעתי לפגישת היעוץ הראשונה אצל קארין במשקל 59 ק"ג עם 29.3% אחוזי שומן.

המטרה שלי היתה ירידה של 2 ק"ג שלא הצלחתי להוריד תקופה ארוכה.

בזכות קארין, הבנתי את החשיבות הרבה של יתר הערכים התזונתיים ומאז עשיתי שינוי בתזונה שלי. התחלתי לאכול פחמימות מקמח מלא, להכניס יותר ירקות לתפריט, להקפיד על איזון נכון בין שומנים, פחמימות וחלבונים והשינוי המשמעותי ביותר היה בהקשר של המתוקים (שזו החולשה שלי)- הפחתתי בכמויות אך למדתי במקביל שגם בתהליך ירידה במשקל אפשר לאכול ולהנות ממתוקים, הכל עניין של מינון ושילוב נכון בתפריט. 

מהר מאד התחלתי לראות תוצאות: ירדתי בחודש וחצי כמעט 2 ק"ג ו- 1.5% שומן. בנוסף ירדתי 6 ס"מ בהקף המותן, 6 ס"מ בהקף הבטן ו- 4 ס"מ בהקף היריכיים.

החשוב מכל- תהליך הלמידה שעברתי בהקשר של תזונה נכונה ושמירה לאורך זמן על תפריט בריא שבו אפשר לשלב כל מאכל שאני אוהבת בכמות ובשילוב נכון.

 

נעם, בן 27, מתל אביב

הגעתי לייעוץ אצל קארין לאחר שבביקור בקופת חולים אמרו לי שהמשקל שלי חורג מהסטנדרט של הBMI והסוכר שלי מעט גבוה, הייתי מופתע והנחתי שכדאי לטפל בעניין לפני שיהווה בעיה.

 

בגדול אף פעם לא אכלתי ממש לא בריא אבל כנראה הפרזתי בכמויות או בהרכב האוכל. אצל קארין למדתי עקרונות תזונה כלליים וכאשר חיברנו אותם לבניית תפריט שמתאים לסגנון חיים שלי, היה לי יחסית קל לעקוב אחריו כי הבנתי את העקרונות עליהם הוא מבוסס. לקח לי בסביבות שבועיים להתרגל לתפריט אך בליווי צמוד ועידוד מקארין צלחתי אותם וחודש וחצי לאחר מכן באמצעות התפריט ופעילות ספורטיבית, השלתי 7 ק"ג ממשקלי.

 

בפגישות המשך עם קארין התייעצתי עימה לגבי כל מיני מאכלים שתהיתי על ערכם התזונתי וכיצד הם משתלבים עם מרכיבים אחרים בתפריט שלי, תשובותיה עזרו לי לגבש את הידע שלי בנושא וכעת אני מרגיש שמצאתי את המרכיבים שמתאימים לי ובאמצעות ידע זה (וקצת משמעת עצמית) אוכל להמשיך ולשמור על משקל טוב ואורח חיים בריא וזו היא המתנה הכי גדולה...

אז תודה לך קארין ותמשיכי לעזור לאנשים לשפר את בריאותם!

bottom of page